Lukoil grease signum AX1 400g

7.61 sis. KM

15.84 + km/KG
Hulgipakendi suurus: 24 tk

Tootekirjeldus: LUKOIL SIGNUM AX1 (endine OMV SIGNUM AX 1), vett tõrjuv alumiinium- kompleksmääre, on lisaks suurepärastele määrimisomadustele ka suure vastupanuvõimega veele, hapete ja leeliste vesilahustele.

Omadused
Tänu spetsiaalselt valitud baasõli kõrgele viskoossusele ja määrde struktuuri stabiilsusele pakub LUKOIL SIGNUM AX1 suurepäraseid määrdeomadusi kasutustemperatuuridel -30°C kuni +190°C
Tänu valitud aktiivosade kasutamisele on määre kindlalt nakkuv erinevate metallpindadega ja iseloomulikke korrosioonivastaste omadustega.
Lukoil Signum AX1 määre on eriti vastupidav veele, mudale, kergetele hapetele ja leeliselistele lahustele.
Lukoil Signum AX1 omadused ületavad kõikide traditsiooniliste turul pakutavate standard määrdeainete omadusi!

Lukoil Signum AX1 määre on ideaalselt sobiv märgade töösektsioonide määrimiseks paberitööstuses ja erinevatele määrdepunktidele ehitusmasinates, mis on pidevas kokkupuutes veega.
Tänu eriti headele kleepumisomadustele ja kõrgetele korrosioonivastastele omadustele on Lukoil Signum AX1 ideaalne määre erinevatele määrdepunktidele happelises keskkonnas, veealustes määrdepunktides, avatud/lahtiste trosside ja kaablite ning tammide/lüüside tiibhoobade määrimisel.
Lukoil Signum AX1 määre on ennast edukalt tõestanud ka tarbesõidukite raamistike määrimisel eriti soolatud ja märgade teede puhul.

Spetsifikatsioon: NLGI 1, DIN 51 825-KP 1 R-30
Kui teil tekkis toote kohta küsimusi, siis palun helistage meile telefonil +372 7400455 (E-R 8-17) või kirjutage erimell@erimell.ee. Tooteid saate osta nii e-poest kui meie kauplustest kohapealt (kui toode on vastavas laos olemas).

Laos

Tartu: 20+, Pärnu: 0, Saue: 0, Rakvere: 0
Tootekood: 589572-400 Kategooria: